Cyklisté jsou u nás vítáni

Pošumavská krajina je jako dělaná pro výlety na kole – ať už kratší zábavné s dětmi nebo náročné pro zdatné bikery. Krásné delší trasy si najdou i cyklisté na stále oblíbenějších elektrokolech.

• sklípek na uskladnění kol
• zapůjčíme nářadí na drobné opravy
• možnost umytí kola
• nabíječka na elektrokola – www.powerbox.one/place/zamecky-penzion-holiday-park-mlazovy/
• možnost vyprání cyklooblečení
• doporučíme výlety do okolí

Cyklisté preferující delší nebo náročnější trasy se třeba vydají na Šumavu, která je jistě výzvou a o její kráse nelze pochybovat. Plánovat vaše trasy můžete v recepci, kde je vám k dispozici zdarma wifi, plastická mapa Šumavy a složky s tipy na výlety.

Vaše kola Vám uložíme do uzamykatelného skladu a pokud si budete chtít kola umýt, není to problém, zapůjčíme Vám vše potřebné. K dispozici je za mírný poplatek také automatická pračka, prací prášek a sušák na prádlo.

Nabízíme Vám možnost zapůjčení kol. Kola jsou to sice běžná, ale pravidelně servisovaná. Na projížďky po okolí jsou určitě dostatečná. Cena za zapůjčení kola je 150 Kč/den, 100 Kč na ½ dne (dopoledne nebo odpoledne).

Zajímavé odkazy:
http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/ ... zadejte jako místo startu nebo jako průjezdní místo MLÁZOVY nebo KOLINEC a vypíší se Vám výlety na kole.
http://www.kolinec.cz/kolinec/map.asp ... interaktivní mapa s cyklotrasami v okolí Mlázovy
(na mapě vyberte vrstvu „cyklotrasy“)
https://powerbox.one/mapa/ ... mapa nabíjecích stanic