Penzion v Pošumaví s atraktivním zázemím

Cyklisté jsou u nás vítáni

V oblasti pošumaví si každý cyklista může zvolit takové trasy, které budou nejvíce vyhovovat jeho očekávání, schopnostem a fyzické kondici. Mlázovy jsou na křižovatce několika tras, můžete se tedy vydat různými směry. Mlázovsko a Kolinecko je příjemným místem pro cyklistiku i proto, že je zde příjemně zvlněná krajina, takže to není nudná rovina, ale také to nejsou strmé kopce.
Rekreační cyklisté mohou podniknout méně náročné výlety do okolí po značených cyklostezkách a cyklotrasách, kochat se místní zvlněnou krajinou, navštívit na kole hrad a zámek Velhartice, projít si v podhradí naučnou stezku v nádherném prostředí podél potoka a okolo Werichovy chaty. V nedaleké vesničce Podolí je westernový ranč, kde uvidíte koně, ale i jiné domácí zvířectvo. Ve 3 km vzdáleném Kolinci lze navštívit atraktivní venkovní koupaliště se zázemím – dětské hřiště, hřiště na sport, lezecká stěna, občerstvení, atd. V Kolinci si též můžete udělat procházku obnoveným zámeckým parkem a navštívit zdejší židovský hřbitov.

ŽněNěkteré pohledy se Vám vryjí skutečně hluboko do paměti.

popis obrázkuJaro a léto je v Mlázovech a okolí krásné. Přijeďte k nám a procestujte půvabný kout Šumavy.

Cyklisté preferující delší nebo náročnější trasy se třeba vydají na Šumavu, která je jistě výzvou a o její kráse nelze pochybovat. Plánovat vaše trasy můžete v recepci, kde je vám k dispozici zdarma wifi, plastická mapa Šumavy a složky s tipy na výlety.

Vaše kola Vám uložíme do uzamykatelného skladu a pokud si budete chtít kola umýt, není to problém, zapůjčíme Vám vše potřebné. K dispozici je za mírný poplatek také automatická pračka, prací prášek a sušák na prádlo.

Nabízíme Vám možnost zapůjčení kol. Kola jsou to sice běžná, ale pravidelně servisovaná. Na projížďky po okolí jsou určitě dostatečná. Cena za zapůjčení kola je 150 Kč/den, 100 Kč na ½ dne (dopoledne nebo odpoledne).

Zajímavé odkazy:
http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/ ... zadejte jako místo startu nebo jako průjezdní místo MLÁZOVY nebo KOLINEC a vypíší se Vám výlety na kole.
http://www.kolinec.cz/kolinec/map.asp … interaktivní mapa s cyklotrasami v okolí Mlázovy
(na mapě vyberte vrstvu „cyklotrasy“)