Penzion v Pošumaví s atraktivním zázemím
Holiday Park Mlázovy

Ubytování v zámecké penzionu HolidayPark Mlázovy

Ubytujte se v historickém objektu venkovského zámečku v Mlázovech. Naší snahou bylo vytvořit autentické místo s příjemnou atmosférou pro pobyty individuální i skupinové. Jsme ubytování typu B&B, tedy ubytování se snídaní, pro skupinové pobyty a svatby zajišťujeme kompletní servis. Co naši hosté především oceňují? Zajímavý design pokojů, zámecký park, koupací jezírko, klid, kuchyňky na pokojích ... A bych nezapomněl - jsme family friendly a všechny pokoje jsou nekuřácké.

Zámecký penzion HolidayPark Mlázovy Vám poskytne pohodlné ubytování v kategorii ***. Připravili jsme pro Vás útulné, zajímavě řešené a prakticky zařízené dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a také čtyř a šestilůžkové apartmány. Ze všech apartmánů a pokojů v přízemí je přímý přístup ven na vlastní velkou a prosluněnou terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem, obklopenou zelení. Apartmány a pokoje v přízemí jsou přístupné přímo z nádvoří samostatnými vstupy. Pokoje v patře mají výhled na jezírko a dále do parku.

DESIGN POKOJŮ: Každý pokoj je svým designem jediněčný a v každém pokoji najdete nějakou zajímavost nebo unikát. Řešení pokojů je elegantní a citlivě spojuje původní zachované historické prvky s novými konstrukcemi, čímž vznikl velmi vyvážený prostor, který je historicky autentický a přitom praktický a příjemný. V našich pokojích (a nejem tam) je dubová podlaha skutečně z masivního dubu, klenuté stropy jsou téměř 300 let staré, ... Vyhýbáme se kýčovitým pseudo historickým replikám, které nemají historickou, estetickou ani užitnou hodnotu. Věříme, že naši snahu o opravdovost oceníte.

Interiér pokoje

BYDLENÍ S DĚTMI: Pokud jste rodina s menšími dětmi, můžete např. využít prostorné pokoje s manželskou postelí a jedním nebo dvěma samostatnými lůžky. Pokoje jsou samozřejmě dostatečně velké i pro umístění dětské postýlky, kterou Vám rádi zapůjčíme. Pokud preferujete více soukromí, jsou Vám k dispozici dvoupokojové apartmány - jeden pokoj pro Vás a druhý pro vaše děti

KUCHYŇKY: Pokoje a apartmány jsou vybaveny menší kuchyňskou linkou s chladničkou (s malým mrazáčkem), elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Najdete zde také potřebné nádobí - hrnce, pánev, talíře, hrnky na kávu, sklenice, příbory, kuchyňské nože, otvírák, jar, houbičku, utěrku, ... U dvoupokojových apartmánů je kuch. linka vždy v jednom z pokojů.

KOUPELNY: V koupelnách je pro Vaše pohodlí instalováno podlahové vytápění a vyhřívané sušáky na ručníky. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, závěsným WC a umyvadlem zabudovaným v dubové desce. Je zde dostatek odkládací plochy a věšáčků. V ceně pobytu máte samozřejmě k dispozici kvalitní froté ručník a osušku pro každé obsazené lůžko.

Věříme, že při Vašem pobytu objevíte mnoho dalších věcí, které zpříjemní Váš pobyt u nás. Všechny prostory zámeckého penzionu (pokoje, chodby, recepce, sál, salónek...) jsou nekuřácké. V přízemí vám na venkovní terasu můžeme zapůjčit popelník.