Penzion v Pošumaví s atraktivním zázemím
Holiday Park Mlázovy

Projížďky na Segway

Zveme Vás do Mlázov na projížďku jedinečným vozítkem Segway, nabídku je možné využít každý den. Bude to zážitek na který nezapomenete. V HolidayParku máme k disposici 2 ks terénní verze Segway x2. Doporučujeme buď kratší projížďku anglickým parkem na 15 minut nebo výlet do blízkého okolí, např. trasu Sluhov - Jindřichovice - Mlázovy na 1 hodinu. Další informace Vám poskytneme v recepci penzionu. Pokud ještě neznáte Segway, přijďte poznat špičku moderní techniky. Segwaye jsou k dispozici denně, pokud nejsou na projížďce nebo jiné akci. Podívejte se na fotografie z projížděk a firemních akcí.

Co je Segway

Segway je dvoukolové elektrické vozítko, které samo udržuje rovnováhu. Je to špičkový hi-tech výrobek, přitom na ovládání absolutně jednoduchý, řídí se pouze náklonem jezdce, nemá žádný plyn ani brzdu.

Segway X2

Základní údaje terénního modelu x2:
• max. rychlost 20 km/h
• dojezd 20-25 km
• max. nosnost 117 kg
• váha stroje vč. baterií 54,3 kg
• baterie 2 ks Li-ion, 73,6 V
• doba nabíjení cca 6-8 hodin
 
Více o vozítk u Segway viz. Wikipedie.

Co umí a neumí Segway

Můžete se svižně a tiše projíždět krajinou a jen se kochat. Můžete na něm dojíždět do práce až 10km vzdálené. Segway také naložíte do kufru osobního auta a převezete kam potřebujete. Lze jezdit po asfaltu, prašných cestách, po louce apod.

Se Segwayem nevyjedete schody, nemůžete jezdit na náledí a jiných extrémně kluzkých plochách. Na Segwayi nemůžou jezdit dva lidé. Segway je velice chytrý stroj, ale vždy záleží natom, kdo ho řídí - Segway se sám nevyhne překážkám.

Ceník půjčování v Mlázovech

Celkem máme k dispozici 2 ks Segway x2 (terénní verze).

Projížka na vymezeném prostoru před zámkem pod dohledem obsluhy

70 Kč / 5 min.

Projížďka samostatná v parku nebo do okolí (včetně zaškolení, zapůjčení helem). Počítá se každých započatých 15 min. až do vrácení stroje.

200 Kč / 15 min. (v zámeckém parku)
400 Kč / 30 min. (v zámeckém parku)
800 Kč / 60 min. (v parku nebo do okolí)

Firemní akce

Stroje zapůjčujeme na firemní akce v západních, jižních a středních Čechách. Pokud máte zájem uspořádat pro Vaše klienty či zaměstnance zajímavou akci, zavolejte nebo napište, připravíme Vám cenovou kalkulaci. Při akci je vždy přítomná obsluha, která vysvětluje způsob jízdy a dohlíží na zdárný průběh akce.

Pro mnoho firem zapůjčujeme Segwaye opakovaně a účastníci akcí nás již znají a těší se na svezení. Zde můžete vidět fotografie z některých firemních akcí. Většinou patří naše Segwaye k nejoblíbenějším atrakcím a přitom z hlediska nákladů pořadatele patří k nejlevnějším.