Seznam pokojů a apartmánů

Celková kapacita penzionu je 37 lůžek. V přízemí je pro ubytování připraveno 24 lůžek, v patře je dalších 13 lůžek.

Pokoje / apartmány č. 11 - 16 jsou v přízemí a vstupuje se do nich samostatným vchodem z jižní terasy. Všechny pokoje mají zajímavé původní klenuté stropy s restaurovanou omítkou nebo jsou z režných cihel, celkový dojem podtrhují podlahy z dubových prken. V některých koupelnách jsou zabudována restaurovaná původní žulová koryta.

Pokoje č. 21 - 24 najdete v patře penzionu a vstupuje se do nich z chodby přes vlastní předsíňku. Atmosféru pokojů č. 21-23 dotvářejí příčky z původních režných cihel a dubové parkety. Stropy jsou omítané a barevně členěné tak, jak bylo v těchto historických objektech obvyklé.

pokoj č. kapacita popis poznámka
11 3L + 3L Apartmán se skládá z větší předsíně, ze které je vstup do dvou pokojů a šatny, ze které se jde dále do koupelny. V předsíní je jídelní stůl s židlemi a kuchyňský kout. Každý pokoj má tři lůžka. Z každého pokoje vedou dveře na jižní terasu s výhledem do prostorného nádvoří s koupacím jezírkem a zelení. Náš největší apartmán s největší terasou.
12 3L Pokoj se skládá z větší předsíně (dostatek místa např. pro kočárek), ze které je vstup do pokoje a koupelny. V pokoji je stolek se židlemi a kuch. kout. Pokoj má tři lůžka, z toho dvě mohou být jako manželská. Z pokoje přímo vedou dveře na jižní terasu s výhledem do prostorného nádvoří s koupacím jezírkem a zelení. Zajímavě řešená koupelna z původní černé kuchyně. Obvykle slouží jako svatební apartmá pro ženicha a něvěstu.
13 3L Pokoj se skládá z předsíňky s úložnými prostory, ze které je vstup do menší jídelny se stolem, třemi židlemi a kuchyňskou linkou. Dále se jde do pokoje, ze kterého je vstup do koupelny. Pokoj má tři lůžka, z toho dvě můžou být jako manželská. Z pokoje vedou dveře přímo na jižní terasu s výhledem do prostorného nádvoří s koupacím jezírkem a zelení. V pokoji je zajímavé restaurátorsky upravené torzo původní pece. bezbariérový pokoj i koupelna, větší kuch. linka
14 2L + 2L Apartmán se skládá z předsíňky, ze které je vstup do dvou pokojů, z nichž se jde přes šatnu do koupelny. Každý pokoj má dvě lůžka, v jednom z nich je kuchyňský kout. Z jednoho pokoje vedou dveře na jižní terasu s výhledem do prostorného nádvoří s koupacím jezírkem a zelení. Apatmán je zajímavě řešen ve dvou úrovních.
15 2L + 2L Apartmán se skládá z předsíňky, ze které je vstup do dvou pokojů. Z nich se jde přes šatnu do koupelny. Každý pokoj má dvě lůžka, v jednom z nich je kuchyňský kout. Z jednoho pokoje vedou dveře na jižní terasu s výhledem do prostorného nádvoří s koupacím jezírkem a zelení.  
16 2L + 2L Apartmán se skládá z předsíňky, ze které je vstup do dvou pokojů, z nichž se jde přes šatnu do koupelny. Každý pokoj má dvě lůžka, v jednom z nich je kuchyňský kout. Z jednoho pokoje vedou dveře na jižní terasu s výhledem do prostorného nádvoří s koupacím jezírkem a zelení.  
21 3L Pokoj se skládá z předsíňky s úložným prostorem, ze které je vstup do vlastního pokoje a koupelny. Pokoj má dvě lůžka jako manželská a rozkládací pohovku. Je zde kuchyňský kout, jídelní stůl a židle. Pokoj je na jižní stranu a je z něj nádherný výhled do dvora, parku a dál do krajiny. luxusní wellness pokoj s masážní vanou pro dva, námořnický design
22 4L Pokoj se skládá z předsíňky s úložným prostorem, ze které je vstup do vlastního pokoje a koupelny. Pokoj má čtyři lůžka, s možností uspořádání dvou jako manželská nebo samostatně. Je zde kuchyňský kout, jídelní stůl a židle. Pokoj je na jižní stranu a je z něj nádherný výhled do dvora, parku a dál do krajiny.  
23 4L Pokoj se skládá z předsíňky s úložným prostorem, ze které je vstup do vlastního pokoje a koupelny. Pokoj má čtyři lůžka, s možností uspořádání dvou jako manželská nebo samostatně. Je zde kuchyňský kout, jídelní stůl a židle. Pokoj je na jižní stranu a je z něj nádherný výhled do dvora, parku a dál do krajiny.  
24 2L Pokoj se skládá z předsíňky, ze které je vstup do vlastního pokoje a koupelny. Pokoj má dvě lůžka, s možností uspořádáníjako manželská nebo samostatně. Je zde kuchyňský kout, jídelní stůl a židle. Pokoj je na jižní stranu a je z něj nádherný výhled do dvora, parku a dál do krajiny.  

Nákres pokoje číslo 23
Nákres pokoje 23. Pokoje v patře mají obdobné uspořádání, pouze pokoj 24 je menší (2L) a nemá úložný prostor v předsíni.