Stravování

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, které jsou po většinu roku podávány formou bufetu (tzv. švédské stoly) v příjemném prostředí modrého salónku v patře penzionu. Pro organizované skupiny (cca od 20 osob) jsme po dohodě schopni v nově vybavené kuchyni připravit polopenzi či plnou penzi, samozřejmě včetně coffee breaků apod. Zprostředkujeme také kompletní catering (hostiny, rauty) pro svatby a další společenské události.

Jestliže Vás těší příprava vlastních jídel, pak můžete využít dobře vybavený kuchyňský kout, kterým je vybaven každý pokoj či apartmán. Kuchyňský kout zahrnuje elektrický dvouvařič, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvicí, vestavnou chladničku a nerezový dřez. K dispozici je též základní kuchyňské vybavení v množství odpovídajícím kapacitě pokoje - příbory, nože, vařečka, naběračka, talíře, skleničky, hrnky, hrnec, pánev, utěrka, houbička na mytí nádobí apod.

Recepce HolidayPark Mlázovy

Občerstvit se lze také přímo v recepci penzionu, kde Vás v zimních měsících přivítá krb s praskajícím ohněm. V létě můžete posedět před recepcí na dřevěné terase pod slunečníkem. Nabízíme točené a lahvové pivo Svijany, italské espresso značky Illy, moravská vína, limonády, minerálky, nanuky a drobné pochutiny. Součástí recepce je i dětský koutek, kde si děti mohou hrát a vy můžete v klidu relaxovat.

200 m od našeho penzionu najdete stylovou restauraci "Saloon U podkovy". Jak je zde otevřeno si můžete ověřit na telefonu: + 420 602 439 779. V letní sezóně 2022 mají otevřeno od pátku do neděle od 12 hodin. Ve všední dny si lze den předem objednat obědy do menu-boxů či vlastních nádob.

Nejbližší obchod s potravinami a smíšeným zbožím je samoobsluha ZKD či další 2 obchody s potravinami ve 3 km vzdáleném Kolinci, otevřeno je v ZKD od pondělí do soboty, v dalších obchodech denně do 20 hodin.
Supermarkety najdete v Sušici či v Klatovech.