Penzion v Pošumaví s atraktivním zázemím
Holiday Park Mlázovy

Stravování

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, které jsou po většinu roku podávány formou bufetu (tzv. švédské stoly) v příjemném prostředí modrého salónku v patře penzionu. Pro organizované skupiny (cca od 20 osob) jsme po dohodě schopni v nově vybavené kuchyni připravit polopenzi či plnou penzi, samozřejmě včetně coffee breaků apod. Zprostředkujeme také kompletní catering (hostiny, rauty) pro svatby a další společenské události.

Jestliže Vás těší příprava vlastních jídel, pak můžete využít dobře vybavený kuchyňský kout, kterým je vybaven každý pokoj či apartmán. Kuchyňský kout zahrnuje elektrický dvouvařič, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvicí, vestavnou chladničku a nerezový dřez. K dispozici je též základní kuchyňské vybavení v množství odpovídajícím kapacitě pokoje - příbory, nože, vařečka, naběračka, talíře, skleničky, hrnky, hrnec, pánev, utěrka, houbička na mytí nádobí apod.

Recepce HolidayPark Mlázovy

Občerstvit se lze také přímo v recepci penzionu, kde Vás v zimních měsících přivítá krb s praskajícím ohněm. V létě můžete posedět před recepcí na dřevěné terase pod slunečníkem. Nabízíme točené a lahvové pivo Svijany, italské espresso značky Illy, moravská vína, limonády, minerálky, nanuky a drobné pochutiny. Součástí recepce je i dětský koutek, kde si děti mohou hrát a vy můžete v klidu relaxovat.

Pokud nevíte, kde si dát něco dobrého k jídlu, pak Vám doporučujeme využít služeb stylové restaurace "U podkovy" vzdálené cca 150 m od penzionu. Zde je možné poobědvat či povečeřet. Navíc se tu občas koná nějaká akce s hudbou a tancem. Od září do června je restaurace otevřená od pátku do neděle, o prázdninách je otevřená denně a nabízí minutky i "hotovky".

Nejbližší obchod s potravinami a smíšeným zbožím je samoobsluha ZKD ve 3 km vzdáleném Kolinci, otevřeno je od pondělí do soboty. Otevírací dobu hledejte na www.zkdsusice.cz, v seznamu vyhledejte Kolinec. A taktéž zde fungují dva menší obchody s potravinami a jsou otevřené do 20 hodin a i o víkendech.